SLYOFIT

Slyofit na Škultétyho ulici v Prešove

Prvé fitness centrum sa nachádza v polyfunkčnej budove na Škultétyho ulici č. 30. Rozkladá sa na dvoch poschodiach o rozlohe cca 800 m2.

Fitness centrum je vybavené profesionálnymi strojmi značky Panatta Sport, telocvičňou bojových športov a viacúčelovou multifunkčnou telocvičňou s kardiozónou na 2. poschodí, ktorá je k dispozícii aj na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom v časti funkčnej zóny za zvýhodnených podmienok v možnom spojení s našimi ďalšími službami podľa vašich požiadaviek.

Telocvičňa bojových športov je k dispozícii so špeciálnou výbavou, určenou na bojové športy ako sú (box, karate, kickbox), vrátane podlahy určenej pre takéto bojové tréningy. Návšteva tejto telocvične je samozrejme možná aj so špecializovaným trénerom boxu.

Kardiozóna a telocvičňa na funkčný tréning je dostupná počas celého dňa s možnosťou využitia nielen kardio zariadení, ale tiež TRX, BOSU, FITLOPTY, OVERBALLY atď. Vstup do tejto posilňovne je už v cene vstupného!

 

Slyofit na Justičnej ulici v Prešove

Druhé fitness centrum sa nachádza v OC Fresh na Justičnej ulici č. 13. Nachádza sa na 2. poschodí a je na rozlohe viac ako 900 m2.

Fitness centrum je vybavené profesionálnymi strojmi značky Panatta Sport , telocvičňou pre skupinové aktivity, kardiozónou a kombinovanou suchou + infra saunou.

Telocvičňa pre skupinové aktivity: V rámci nášho rozvrhu skupinových cvičení máme v ponuke hodiny ako sú: Fitbox, Aeróbne a strečingové aktivity, Formovacie cvičenia a iné aktivity, pri ktorých získate skvelú kondíciu a pekne vyformovanú postavu. V prípade, že máte so zdravím trošku problémy, odporúčame hodiny Zdravotných cvičení (tie sú na Škultétyho ulici) a pre milovníkov tanca sú to Latino tanečné lekcie a Spoločenské tance.

Sauna padne určite vhod ako skvelý nástroj na regeneráciu a oddych po cvičení v našom fitness centre či načerpanie nových síl po práci. Vstup je pre cvičiacich zahrnutý už v cene!

Pre koho sú fitness centrá SLYOFIT určené?

  • Pre náročného klienta, ktorý potrebuje ku cvičeniu komfort, kvalitu a príjemné prostredie
  • Pre všetkých tých, ktorí nevedia a nemajú odhodlanie cvičiť