VYBAVENIE FITNESS CENTRA

Fitnesscentrum Škultétyho je vybavené profesionálnymi strojmi značky Panatta Sport a kardiozónou na 2. poschodí; telocvičňou bojových športov – BOX-u; X-BODY telocvičňou a viacúčelovou multifunkčnou posilňovňou na 3. poschodí.Posilňovacie stroje Panatta

Základnou súčasťou moderného fitnescentra je kvalitná posilňovacia zóna. V Slyofite vám posilňovacie stroje ponúkajú širokú ponuku na posilňovanie všetkých partii tela vrátané lavičiek a stojanov. SlyoFit a Panatta kladie veľký dôraz na zdravé cvičenie, základom u týchto strojov sú nezávislé ramená a zbiehavá biomechanika pre dôkladné, kvalitne a hlavne zdraviu neškodlivé precvičenie každej svalovej partie ľudského tela. Cvičenie uľahčuje pneumatické nastavovanie a systém dopomocí. V spojení s umiestnením v presvetlených a farebne optimisticky naladených priestoroch vytvárajú vhodné prostredie pre tréning a hlavne nadobudnutie pozitívnej energie.

Telocvičňa bojových športov

Telocvičňa bojových športov je k dispozícii so špeciálnou výbavou, určenou na bojové športy ako sú (box, karate, kickbox), vrátane podlahy určenej pre takéto bojové tréningy. Návšteva tejto telocvične je samozrejme možná aj so špecializovaným trénerom boxu Tomášom Hraboveckým.

aktuálne foto o pár dní Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smajlík ikona

 

Multifunkčná posilňovňa

Táto multifunkčná posilňovňa s rozlohou 180m2 je dostupná počas celého dňa, mimo rezervovaných hodín podľa rozvrhu skupinových cvičení, s možnosťou využitia nielen posilňovacej klietky včítane kompletného príslušenstva, ale tiež Kardio strojov, veslovacieho trenažéra, TRX, BOSU, FITBOX, FITLOPTY, OVERBALLY atď. Vstup do tejto posilňovne je už v cene vstupného!

aktuálne foto o pár dní Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smajlík ikona

Fitnesscentrum Justičnáje bez kompromisov taktiež vybavená profesionálnymi strojmi značky Panatta Sport a Dafé, funkčnej zóny a oddelenej kardio zóny. Rozprestiera sa na ploche viac ako 900m2.