Slyofit mení názov – osobný list

od | júl 9, 2024 | Oznamy | 0 komentárov

Ahoj

Mám pre teba šokujúcu novinku, tak si radšej sadni a potom čítaj ďalej.

Značka Slyofit v podobe akej ju/ si ju doteraz poznal/a končí. Možno si teraz myslíš, prečo? Veď už má svoje meno v Prešove, je tu VIAC AKO 12 rokov a ľudia ju už poznajú. So všetkým súhlasím a môžem povedať, že podľa mňa má Slyofit v Prešove veľmi dobré meno a je super značka 😀.

Ja sám, som so svojím tímom Realfit prišiel do Slyofit v decembri 2015. Vtedy sa otvárala pobočka na Justičnej. Odvtedy sme sa vďaka Slyofitu a jeho majiteľom rozvíjali, rástli a napredovali.

Postupne to došlo až do štádia, že v septembri 2022 sme prevzali prevádzku na Justičnej a v septembri 2023 aj prevádzku na Škultétyho. Odvtedy s maximálnym úsilím spolu so svojím tímom rozvíjame obe tieto pobočky a venujeme sa napredovaniu dvoch značiek. Pôvodnej Realfit a aj Slyofit.

Naším cieľom je, aby naši tréneri, fitness centrá a služby rástli a stále sa zlepšovali pre teba, pre všetkých našich zákazníkov. Rozvíjať dve značky súčasne, nie je podľa nás správna cesta. Vybrať si jednu z nich, nám tiež nepripadalo správne.

Ku každej značke máme iný citový vzťah a každá značka má svoju skupinu klientov, ktorí ju majú radi. Nechceme nikoho sklamať, nikomu dávať pocit, že ten druhý je lepší. Okrem toho, od vzniku oboch značiek (Slyofit a Realfit) prešlo už viac 10 rokov a za ten čas sa zmenila aj cesta, ktorou chceme ísť.

Rozhodli sme sa pre nový začiatok. Začiatok, ktorý bude stáť na pevných základoch oboch značiek, na ktorých môžeme vybudovať ich lepšie JA. Pri hľadaní nového názvu a vizuálu sme oslovili jedného z najväčších odborníkov v tomto smere — Michala Pastiera a jeho firmu GoBigname.

Naším cieľom bolo sa odlíšiť od ostatných "fitiek" a trénerov. Ako názvom, tak aj vizuálom a filozofiou, ktorou ideme. Po niekoľko mesačnej práci, zvažovaní a radení sa, sme dospeli k výsledku, s ktorým sme nadmieru spokojní.

logo omnis

OMNIS VITALITY je naša nová značka, ktorú budeš odteraz u nás vídať. Meníme aj farby na šedú a mätovo-zelenú. Pozri si ďalšie prvky, ktoré súvisia s novým brandom.

Prechod na OMNIS VITALITY nenastane hneď. Bude to trvať ešte niekoľko mesiacov a oficiálny prechod očakávame v polovici októbra tohto roku. Vtedy spustíme nový web a zmeníme aj názvy na budovách.

Dovtedy budeme robiť veľa malých zmien v priestoroch fitness centier, ktoré si určite všimneš. Chceme s tebou aktívne komunikovať, aby si bol/a informovaný/á o všetkých zmenách, ktoré sa u nás dejú.

Nová značka pre teba neznamená žiadnu zmenu vo fungovaní fitness centra. Ty si nebudeš musieť nič meniť. Meniť sa bude iba vizuál, ktorý uvidíš.

Veríme, že nový názov a vizuál prinesie aj nový, svieži vietor do našej práce a prezentácie. Postupne ťa budeme informovať o ďalších novinkách, ktoré pripravujeme. Na konci tohto článku si môžeš pozrieť video, ktoré dokumentuje našu spoločnú cestu.

Ďakujem, že si s nami 😀.

Radoslav Cabúk

Radoslav Cabúk

Autor

Osobný tréner a výživový poradca. Špecializuje sa na zdravé a udržateľné chudnutie a zdravý životný štýl. Pomohol už stovkám ľudí schudnúť, posilniť svoju postavu a získať kondíciu. Je autorom online kurzov Zmena je možná, Funkčné telo, Chudnutie s diastázou, a e-booku Ako schudnúť z brucha. Vydal tiež knihu Tajomstvo trvalo štíhlej postavy. O svojich skúsenostiach sa podelil s čitateľmi časopisov Forbes, Sme Žena, Fit štýl a ďalších. Vystupoval tiež v relácii Dámsky klub na STV1. Má svoju pravide lnú reláciu v SKY rádiu pod názvom SKY Fit.