2 týždne skupinových cvičení zdarma

od | nov 1, 2023 | Oznamy | 0 komentárov

Pripravili sme pre vás špeciálnu akciu. Príďte si vyskúšať naše skupinové cvičenie úplne zadarmo.

Ako využiť akciu

Každý z vás má k dispozícii 3 vstupy na skupinové cvičenie podľa vlastného výberu. Stačí sa iba zaregistrovať v rozvrhu na našej stránke.

Po registrácii vám príde potvrdzovací email. Okrem potvrdenia prihlásenia na cvičenie, vám tento mail umožňuje aj odhlásiť sa z cvičenia v prípade, že nemôžete prísť. Vďaka tomu, umožníte prihlásiť sa niekomu ďalšiemu. 😉

Ako prebieha cvičenie

Po registrácii na cvičenie, sa v daný deň, a ideálne odporúčame 15 minút pred začiatkom cvičenia, dostavíte na našu prevádzku Slyofit na Škultétyho 30 v Prešove.

Vojdete do fitness centra, kde vám náš kolega ukáže šatne. V šatni sa kľúče od skriniek nachádzajú priamo v skrinkách. Jednu si vyberiete, prezlečiete sa do cvičebných vecí a skrinku zamknete. Kľúčik si beriete so sebou na cvičenie. Potom pri odchode domov nechávate kľúč od skrinky v zámku skrinky. Následne vyjdete zo šatne cez východ (nie cez vchod, ktorým ste prešli) a po schodoch prídete na 2.poschodie (tam schody končia). Na konci chodby sa nachádza veľká telocvičňa pre skupinové cvičenia.

Do telocvični vstupujte najskôr 5 minút pred začatím hodiny.

Čo potrebujem

Na cvičenie vám odporúčame pevnú obuv. Tenisky s čistou podrážkou, ktoré používate iba na cvičebné účely vo vnútri.

Tepláky, kraťasy, legíny, oblečte si v čom sa cítite pohodlne. 😉 Nič rifľové ani šuštiakové alebo iné materiály, ktoré by vás mohli obmedzovať v pohybe.

Tričko, prípadne mikinu. Vezmite si so sebou aj uterák na utieranie potu a podkladanie pod seba na podložku. Nezabudnite fľašu s vodu, vodu si viete nabrať aj u nás v šatni.

V šatni máte k dispozícii aj sprchy, takže si môžete zobrať aj veci na sprchovanie.

Určite si zoberte dobrú náladu a chuť na cvičebnú zábavu 😊

Môžem zobrať aj kamoša/ kamošku?

Určite si so sebou priveďte aj svojho parťáka/ parťáčku. Stačí len, aby sa tiež zaregistroval na našej stránke, aby mal miesto v skupinovke isté.


Využi svoje 3 tréningy zdarma počas týchto dvoch týždňoch od 6.11.2023 do 19.11.2023.

Tešíme sa na Teba 😉

Radoslav Cabúk

Radoslav Cabúk

Autor

Osobný tréner a výživový poradca. Špecializuje sa na zdravé a udržateľné chudnutie a zdravý životný štýl. Pomohol už stovkám ľudí schudnúť, posilniť svoju postavu a získať kondíciu. Je autorom online kurzov Zmena je možná, Funkčné telo, Chudnutie s diastázou, a e-booku Ako schudnúť z brucha. Vydal tiež knihu Tajomstvo trvalo štíhlej postavy. O svojich skúsenostiach sa podelil s čitateľmi časopisov Forbes, Sme Žena, Fit štýl a ďalších. Vystupoval tiež v relácii Dámsky klub na STV1. Má svoju pravide lnú reláciu v SKY rádiu pod názvom SKY Fit.